אודותינו

 אנו מאמינים, שלצד המגה-משרדים הקיימים בישראל, יש מקום חשוב למשרדי בוטיק. תאגידים, גופים ציבורים, אנשי עסקים, ואנשים פרטיים יכולים לקבל שירות, ייעוץ וליווי משפטי מעורכי דין מקצועיים המלווים אותם באופן צמוד לאורך שנים.   

אנו רואים את עצמנו מעין "רופאי משפחה" עסקיים, אשר יודעים לתת מענה, מומחיות ומקצועיות לצד ראייה של התמונה הרחבה, תוך הכרה עמוקה של הלקוח ושל צרכיו המיוחדים.

 

משרדנו ייצג את קבוצת היזמים שהקימה את חברת הדירוג מידרוג בשיתוף פעולה עם חברת דירוג האשראי הבין-לאומית Moody's, ואנו משמשים כיועציה המשפטיים של מידרוג מאז הקמתה.

 

משרדנו גם טיפל בהיבטים המשפטיים של ההקמה של פארק אריאל שרון (חירייה), מטעם קרן הצדקה שיזמה את הקמתו של הפארק, לרבות התכנון האדריכלי של הפארק, ואנו ממשיכים ללוות את הנושא.

 

במשך עשרות שנים שימשנו כיועציו המשפטיים של מכון התקנים הישראלי. במסגרת זו ליווינו את כל השינויים שהתרחשו במרחב התקינה בשנים הללו, ואת הפעילות הענפה של מכון התקנים במשק הישראלי ובזירה הבינלאומית בתחום התקינה.

 

משרדנו צבר ניסיון רב בליווי הליכי חקיקה ואסדרה (רגולציה) וזאת תוך עבודה צמודה עם משפטני משרד המשפטים ומשרד הכלכלה והתעשייה, כמו גם משפטני הרשות לניירות ערך, וליווינו חקיקה הן בתחום התקינה והיבוא והן בתחום דירוג האשראי בכל שלבי התהוותה עד לסיום הדיונים בוועדות הכנסת.

 

משרדנו מתמקד בתחומים פיננסיים מגוונים. יש לנו ניסיון רב בדיני מכרזים, משפט מנהלי, רגולציה וכן ליטיגציה אזרחית, לרבות נזיקין בדגש על אחריות מקצועית.

כל תיק ותיק הנכנס לעבודה במשרדנו מלווה אישית על ידי אחד השותפים בליווי צוות המשרד.

 

את ענייני ניהול המשרד מרכזת מנהלת המשרד – הגב' אתי עובדיה, המלווה את משרדנו מזה שנים רבות במסירות ובנאמנות. 

הרשם לניוזלטר שלנו

Join our mailing list

You'll never miss an update

שם

Email address